Olympic Land
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Olympic Land

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τη σειρά βιβλίων και ταινιών Ο Πέρσι Τζάκσον και οι Ολύμπιοι! (Percy Jackson and The Olympians)
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Saint Valentine's Day...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Saint Valentine's Day... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Saint Valentine's Day...   Saint Valentine's Day... Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05, 2011 11:26 am


H Hμερα του Αγίου Βαλεντίνου...

Όλοι ξερουμε ότι αυτη τη μερα γιορτάζουν οι ερωτευμένοι... I love you

Εσεις τι αναμνησεις εχετε απο αυτη τη μερα και πώς θα θελατε να την περασετε;
Saint Valentine's Day... 20110209234918-valentines-day-2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Bibidi Bobidi Bou
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Bibidi Bobidi Bou


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2011

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Απόλλωνα

Saint Valentine's Day... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saint Valentine's Day...   Saint Valentine's Day... Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 12:39 am

xm.....................εγω δεν γιορταζω γιατι δεν ειμαι ερωτευμενη! Smile
παρ'ολα αυτα εκεινη τη μερα εχει γενεθλια η καλυτερη μου φιλη οποτε εχουμε τι δικη της γιορτη Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Saint Valentine's Day... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saint Valentine's Day...   Saint Valentine's Day... Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 5:05 am

Εγω γιορταζω μονος μου γιατι ποτε δεν ετυχε εκεινη τη μερα να εχω μια σχεση...(δεν ειχα και πολλες...)

Οποτε ενω οι αλλοι γιορταζουν με τα ταιρια τους εγω γιορταζω παρεα με τον εαυτο μου...

Ομως φετος την ημερα του Αγ. Βαλεντινου -ελεος δηλαδη- μου ευχηθηκε η κοπελα που τοτε ημουν ερωτευμενος μαζι της.... Ακαρδες κοπελες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Saint Valentine's Day... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saint Valentine's Day...   Saint Valentine's Day... Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 6:08 am

μμμ εγω γιορταζω παντα μονη σαν το λεμονι αλλα δεν εχω θεμα πια ολα μια συνηθια ειναι :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Saint Valentine's Day... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Saint Valentine's Day...   Saint Valentine's Day... Icon_minitimeΤετ Ιουν 08, 2011 8:08 am

Εγώ δεν έχω γιορτάσει ποτέ με κάποιον...Δεν έτυχε... :Ρ Αλλά είχα κάνει κάτι ιδιαίτερο μία φορά, επηρεασμένη από τα μάνγκα μου. Έφτιαξα κάτι σαν μικρά cupcakes, με τη βοήθεια της μαμάς. Στην Ιαπωνία τα κορίτσια και καλά την ημέρα του Βαλεντίνου φτιάχνουν σοκολάτες και τις δίνουν σε αυτούς που τους αρέσουν. :Ρ Αλλά λένε αν είναι γκίρι σοκολάτες(=δηλαδή φιλικές σοκολάτες) ή χόνμεϊ σοκολάτες(=δηλαδή ''ερωτικές'' σοκολάτες). Και έδωσα ένα από τα cupcakes σε εκείνον που μου άρεσε τότε αλλά του πα πως ήταν γκίρι :Ρ Νταξει δεν έχει σημασία. :Ρ
Κάτι άλλο που χουμε κάνει με φίλες είναι ο 6ωρος μαραθώνιος ρομαντικών ταινιών. Razz Αυτά.:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
 
Saint Valentine's Day...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Olympic Land :: ___Ο κόσμος των θνητών :: Ο κόσμος των θνητών :: Στα βήματα της Σαπφούς-
Μετάβαση σε: