Olympic Land
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Olympic Land

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τη σειρά βιβλίων και ταινιών Ο Πέρσι Τζάκσον και οι Ολύμπιοι! (Percy Jackson and The Olympians)
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!   Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Icon_minitimeΠαρ Μάης 27, 2011 4:39 am

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Love__by_spikerp-d3gp95i

Όλοι μας έχουμε δει ταινίες, έχουμε διαβάσει βιβλία, έχουμε ακούσει μουσική. Πολλά από αυτά(τα περισσότερα) έχουν λόγια αγάπης. Οπότε φαντάζομαι ο καθένας από εσάς έχει κάποια ερωτική εξομολόγηση που του έχει εντυπωθεί. Μπορεί να είναι το οτιδήποτε! Ένας στιχος τραγουδιού, ένα απόσπασμα από ταινία, ένα χωρίο βιβλίου... Ή ακόμα και κάτι που έχουν πει σε εσάς τους ίδιους. Εδώ λοιπόν ποστάρετε την αγαπημένη σας ερωτική εξομολόγηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!   Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Icon_minitimeΠαρ Μάης 27, 2011 11:52 pm

Δεν ξερω αν ειναι η αγαπημενη μου -για την ακριβεια δεν μου ερχεται και καμια αλλη αυτη τη στιγμη αν και σιγουρα εζω διαβασει ή ακούσει και άλλες- αλλα μια απο τις αγαπημενες μου ειναι αυτη που έγραψε ο Γουιλλιαμ Σεξπηρ στον Ρωμαίο και την Ιουλιέτα στην πασίγνωστη σκηνή του μπαλκονιού

-Μα τι ειναι αυτο που ξεπροβαλλει στο παραθύρι; Ειναι το φως και ειναι η Ιουλιέτα ο ήλιος.....
....
...
...
-Ω Ρωμαι, ω ρωμαίο......
....
...
...
-Στο λόγο μου σε παίρνω Ιουλιέτα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!   Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 1:25 am

^Κ(λ)όπι πέιστ από το ίντερνετ;Razz

Εγώ έχω πάαααααρα πολλές εξομολοηγήσεις που μου αρέσουν αλλά πρώτη και καλύτερη έρχεται αυτή που έκανε η Yvaine στον Tristan στην ταινία Stardust. <3 Έχω δει τόοοοσες φορές την ταινία που την έχω μάθει απ'έξω :Ρ

You know when I said I knew little about love? That wasn't true. I know a lot about love. I've seen it, centuries and centuries of it, and it was the only thing that made watching your world bearable. All those wars. Pain, lies, hate... It made me want to turn away and never look down again. But when I see the way that mankind loves... You could search to the furthest reaches of the universe and never find anything more beautiful. So yes, I know that love is unconditional. But I also know that it can be unpredictable, unexpected, uncontrollable, unbearable and strangely easy to mistake for loathing, and... What I'm trying to say, Tristan is... I think I love you. Is this love, Tristan? I never imagined I'd know it for myself. My heart... It feels like my chest can barely contain it. Like it's trying to escape because it doesn't belong to me any more. It belongs to you. And if you wanted it, I'd wish for nothing in exchange - no gifts. No goods. No demonstrations of devotion.Nothing but knowing you loved me too. Just your heart, in exchange for mine.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!   Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 3:57 am

Καθολου κοπι πειστ. Ξερω και πεντε πραγματα απο Σεξπηρ.

Τι τελειο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Poseidon στις Σαβ Μάης 28, 2011 6:37 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...!   Η καλύτερη ερωτική εξομολόγηση ever...! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 5:58 am

Οκ, οκ :Ρ

Ρε αν την ακους την ηθοποιο, την Ντέινς να το λέει σου σηκώνεται η τρίχα κάγκελο, το λέει με τόοοοοσο συναίσθημα.

');}//]]>