Olympic Land
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Olympic Land

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τη σειρά βιβλίων και ταινιών Ο Πέρσι Τζάκσον και οι Ολύμπιοι! (Percy Jackson and The Olympians)
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής   Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 7:59 am

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας Έλληνας και ποιος ο αγαπημένος σας ξένος τραγουδιστής?
Ποιο τραγουδι του ειναι το αγαπημενο σας: (βαλτε link αν θελετε)
Τι εμπειρίες έχετε σχετικά με αυτόν;
Whistle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής   Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 8:53 am

μμμ δεν ειμαι καθολου φαν της ελληνικής μουσικης και για να πω την αλη8εια δεν ακουω καθολου ελληνικα τραγουδια οποτε δεν εχω και κανεναν τραγουδιστη που να θαυμαζω... τωρα απο ξενους απο που να αρχισω και που να τελειωσω θα γραψω το τελευτεο μου κολλημα που ειναι οι simple plan και το καινουριο τους τραγουδι. Λατρευω αυτο το τραγουδι και το ακουω ολη την ωρα!!!! I love you

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής   Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 7:09 am

Ελληνίδα: Monika.- Θέλω να πάω Θεσσαλονίκη φοιτήτρια για να την ακούω πιο συχνά. Τη Monika την έχω δει σε live στα Γιάννενα. Η κοπέλα είναι θεά. Δεν παίζεται. Είναι εκπληκτική.

Ξένοι: P!nk σίγουρα. Τη λατρεύω. Και ο James Blunt, αν και μας είναι πολύ μπαλαντιάρης. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής   Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 10:06 am

Έλληνας...χμ...Δεν ξερω, δεν πολυακούω ελληνικά...Σχεδόν καθόλου και δεν ξερω πολλα τραφούδια αλλα μου αρέσουν διαφορα τραγουδια. Δεν ειναι ομως ενος τραγουδιστή/ας επόμενως δεν εχω αγαπημενος... Ομως μου ειχε αρέσει η Νίκη και η Βαλαντως απο τους υποψηφιους στη Γιουροβιον Laughing

Οσο απο ξενους....πολλοί μου αρεσουν και πολλούς ακούω καθημερινα. Νομιζω ομως χωρις αμφιβολεια ειναι ο JasonMraz ο υπέροχος Jason Mraz με το υπέροχο "I am yours".... Το ακουω καθε μερα αυτο το τραγουδι και μου εμπνεει πολλα συναισθηματα...

Και η Πινκ, καλη ειναι, ε Μαρια Wink

Σπόιλερ:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
 
Αγαπημένος Έλληνας και ξένος τραγουδιστής
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγαπημενος-η Ηθοποιος
» Αγαπημενος Ζωγραφος
» Αγαπημενος Νυν και Προην καθηγητης
» Αγαπημένο ποίημα και αγαπημένος ποιητής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Olympic Land :: ___Ο κόσμος των θνητών :: Ο κόσμος των θνητών :: Στη παρέα του Ορφέα-
Μετάβαση σε: