Olympic Land
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Olympic Land

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τη σειρά βιβλίων και ταινιών Ο Πέρσι Τζάκσον και οι Ολύμπιοι! (Percy Jackson and The Olympians)
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mysterious Hero
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Mysterious Hero


Αριθμός μηνυμάτων : 169
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Merlin's Forest
Ασχολίες : Βιβλία, κινηματογράφος, βιβλία, μουσική, βόλει, βιβλία......

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Το Σπαθί των Δασών
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΚυρ Μάης 01, 2011 11:19 am

Ποιος είναι λοιπόν ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια σας; ( Η μήπως είναι παραπάνω από ένας/μία; ) Γιατί τον/την μισήτε; Τι μάθημα (λέμε τώρα) κάνει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 4:52 am

Λοιπον.... γεινικα ή φετος?

Ας πω για φετος. Ειναι ο καθηγητης της Φυσικης και της Χημειας μου. Πολυ καλος ανθρωπος και εξαιρετικος συνοδος στην 3ημερη, εκτως σχολειου ειναι πλακατζης και φιλικος αλλα σαν καθηγητης.... αστα! Τα σαρδαμ πεταγονται το ενα πισω απ τα αλλο, μπερδευει τη γλωσσα του, τα λογια τα μπουτια του... Περπαταει πανω κατω στην ταξη, μπρος πισω, δεξια αριστερα, σταυρωτα, ισια, παραπαταει... Γραφει ΟΤΙ να 'ναι στον πινακα, βαζει θεματα εκτως υλης στα τεστ, ξεχναει τις φωτοτυπιες, μπερδευει τις μερες Χημειας με αυτες Φυσικης.... γενικα 3 πουλακια καθονταν και 5 κελαηδουσαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 5:32 am

χαχαχα τζιμανη ο δικος σας και νομιζα οτι εμας ηταν ο πιο ακυρος καθηγητης που ειχα ποτε...λοιπον αυτο που λενε οτι οι μαθηματικοι και οι φυσικοι ειναι οι πιο λοξοι ανθρωποι που υπαρχουν ετσι και ο δικος μου φυσικος ειναι αστα βραστα βγαζει ατομα εξω απο την ταξη χωρις να κανουν τιποτα και τους λεει πως τους βγαζει προαιρετικά ασε που βρομαει τσιγαριλα και αντε αυτοι που καθοντε πισω ειναι καλα αλλα εγω που καθομαι πρωτη σειρα και ειναι ολη την ωρα απο πανω μου κοντευω να παθω ασφυξια δηλαδη ειναι ο ανθρωπος σαν κινιτο τασακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 6:34 am

Ο δικος μας ηταν παπαδακι μεχρι ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΑΣ.... OMG 15 - 16 χρονων παπαδακι... Ηθελε λεει να γινει παπας αλλα στην πορεια "δεν ξερει τι εγινε" αλλαξε γνωμη. Γιατι ρε μαμαωτο....?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 7:53 am

εγω εχω μια απορια πως αφηνουν τετοιους ανθρωπους να γινουν καθηγητες αφου δεν υπαρχει καμια επικοινωνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 7:36 am

Ήταν ο καθηγητής της βιολογία και του ΑΠΕ που είχα στην δευτέρα λυκείου.Ο άνθρωπος ήταν τρελός για δέσιμο.Μας απειλούσε πως αν δεν διαβάσουμε θα μας κόψει τα πόδια και από μεταδοτικότητα μηδέν.Ευτυχώς τον είχα μόνο μία χρονιά.Για να καταλάβετε πόσο μπαμπούλας ήταν μια φορά τον είχα δει στον ύπνο μου να με κυνηγάει να με σκοτώσει.Ούτε στον ύπνο δεν μας άφηνε να ησυχάσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 3:27 am

Ελπιζω να μην εχω και εγω κανεναν τετοιο του χρονου γιατι και εγω θα παρω ΑΠΕ....Και ελπιζω βεβαια να μην κανει βιολογια εκεινος ο Φυσικοχημικος που ειπα πριν γιατι....καηκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΠαρ Μάης 13, 2011 1:50 pm

Μια φιλόλογο που είχα στο Γυμνάσιο.Έβαζε βαθμούς μόνο στα παιδιά που πήγαιναν σε αυτή φροντιστήριο.Πολύ κομπλεξικιά η γυναίκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 5:34 am

Ναυσικα, μην κανεις διπλα ποστ ενω μιλας για το ιδιο πραγμα. Μπορουσες να προσθεσεις το σχολιο για την φιλολογο στο προηγουμενο ποστ σου. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 11:01 am

Σπόιλερ:
Έναν κομπλεξικό μαθηματικό που είχα για λίγο καιρό στην Α Λυκείου.Πολύ γλοιώδης τύπος.Για να καταλάβετε πόσο γελοίος ήταν σήκωνε κορίτσια στον πίνακα και κοίταζε τα οπίσθιά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΔευ Μάης 16, 2011 12:00 pm

Δεν εχω ορεξη για τιποτα, απλα προσπαθω να αποτρεψω το σπαμ. Το τοπικ αναφερεται στον χειροτερο καθηγητη σου ολα αυτα τα χρονια. Διαλεξε εναν απο ολους και πες για αυτον,
ή αν εχεις να πεις για παραπανω απο εναν καν' το σε ενα ποστ. Μη μιλας για πολλα διαφορετικα ατομα σε πολλα διαφορετικα ποστς, χωρις να υπαρχει λογος για να γινουν π.χ. να σχολιασεις κατι που ειπε καποιος αλλος.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 5:28 am

Poseidon έγραψε:
Ελπιζω να μην εχω και εγω κανεναν τετοιο του χρονου γιατι και εγω θα παρω ΑΠΕ....Και ελπιζω βεβαια να μην κανει βιολογια εκεινος ο Φυσικοχημικος που ειπα πριν γιατι....καηκα.

Eμας ο βιολόγος του σχολείου μας(που μας έβαλε 3.5 κεφάλαια για βιολογία, και γράφουμε συνεχόμενα Rolling Eyes ) μας κάνει και ΑΠΕ και χημεία. Ζήτω που καήκαμε. Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Bouncing_emoticons_by_fear_the_brilliance Ελπίζω να μη σου τύχει κάτι τέτοιο.

Χμ... Χειρότερος καθηγητής; Σταντέ η περσινη στη Φυσική. @ Γράψαμε κανονικά το πρόχειρο Α τετραμήνου και επειδή αυτή είναι δασκάλα που έχει διοριστεί καθηγήτρια δεν εξηγεί τίποτα στην τάξη, είχα διαβάσει για να γράψω ένα αξιοπρεπές[;] 10. Και όταν μας φαίρνει τα πρόχειρα βλέπω ένα ωραιότατο 4 ή 5(δεν θυμάμαι καν) και όταν τη ρώτησα γιατί μου είπε ότι μου το βαλε επειδή λέει αντέγραφα. confused Και όταν τι ρώτησα γιατί δεν μου πήρε εκείνη τη στιγμή την κόλλα για να με μηδενίσει, είπε πως τότε είχε δουλειά.Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Facepalm_by_shadow696-d38k12i Και έτσι ξεκίνησα να κάνω 3 μήνες Φυσική για να γράψω στις εξετάσεις, Και όταν πήρα το 19 μου 'ρθε να πάω και να της πω ''Καλά να παθεις.Twisted Evil '' Ξέρω, είμαι άκυρο, αλλά τη μισούσα γιατί και όταν την είχαμε Γεωγγραφία στο Γυμνάσιο, στις εξετάσεις μου έβαλε 6( Surprised ) ενώ στον από πίσω που αντεγραφε από εμένα έβαλε 20. Surprised Ντάι γιου μπιτς. :mad:
Άλλον δεν έχω τώρα, αν θυμηθώ θα προσθέσω με εντίτ. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΠεμ Μάης 19, 2011 12:47 am

Για σκοτωμα ηταν!!!

Μα καλα, διοριζονται οι δασκαλοι καθηγητες...? Χωρις να εχου πτυχειο? Μονο με την παιδαγωγικη σχολη? Δεν γινεται αυτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Juno
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Juno


Αριθμός μηνυμάτων : 181
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : In a pile of books.

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Δήμητρας

Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια   Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια Icon_minitimeΠεμ Μάης 19, 2011 3:38 am

^Έχει κανει σεμινάρια και 4-5 παιδιά. :Ρ Είδες πόσο εύκολα γίνεσαι καθηγητής; Razz

(Συγνώμη αν είναι σπαμ ._.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forgotten-fairytales.blogspot.com/
 
Ο χειρότερος/η καθηγητής/τρια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγαπημενος Νυν και Προην καθηγητης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Olympic Land :: ___Ο κόσμος των θνητών :: Ο κόσμος των θνητών :: Στις διδασκαλίες των σοφών-
Μετάβαση σε: