Olympic Land
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Olympic Land

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για τη σειρά βιβλίων και ταινιών Ο Πέρσι Τζάκσον και οι Ολύμπιοι! (Percy Jackson and The Olympians)
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες

Πήγαινε κάτω 
+5
Hera
Thalia
Zeus
Poseidon
Mysterious Hero
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mysterious Hero
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Mysterious Hero


Αριθμός μηνυμάτων : 169
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Merlin's Forest
Ασχολίες : Βιβλία, κινηματογράφος, βιβλία, μουσική, βόλει, βιβλία......

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Το Σπαθί των Δασών
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26, 2011 9:15 am

Νύμφες, σάτυροι, κένταυροι, κύκλωπες, γοργόνες, πήγασοι, σκύλλα και χάρυβδη, Κίρκη, άρπυες, ιππόκαμποι, Μοίρες, κέρβερος, λαιστρυγόνες.....
Όλοι εμείς που διαβάζουμε Πέρσι Τζάκσον έχουμε σίγουρα εντυπωσιαστεί από τα διάφορα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες. Εδώ απλά πείτε αν ξεχωρίζεται κάποιο ως αγαπημένο σας (και αιτολογήστε φυσικά)!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mysterious Hero στις Σαβ Μαρ 26, 2011 12:51 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26, 2011 10:05 am

Τα πλασματα της ελληνικης μυθολογιας ειναι...ουουου δεκαδες. Ειδκα αν συμπεριλαβουμε και πλασματα απο γειτονικες μυθολογιες οπως ειναι ο Μαντικοχειρας που γνωρισαμε στο 3ο βιβλιο γινονται αλλα τοσα. Αμα υπολογισουμε και τις θεοτητες οπως η αναφερθησα Κίρκη μεχρι αυριο θα μπορουσα να γραφω...

Ωστοσο, εγω ξεχωριζω απο πλασματα τους πήγασους, γιατι μου αρεσουν πολυ τα αλογα και ακομα περισσοτερο μου αρεσει να πεταω. Ειναι τοσο ομορφα και τοσο εξυπνα πλασματα...

Απο θεοτητες, μου αρεσουν οι Μούσες ειδικα ορισμενες απο αυτες. Συμβολιζουν την προοδο του ανθρωπου και την ευφυήα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Zeus
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2011

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΚυρ Μαρ 27, 2011 2:54 am

Όλα αυτά τα πλάσματα είναι υπέροχα αλλά εγώ ξεχωρίζω περισσότερο τον πήγασο και τους σάτυρους.Τον Πήγασο επειδή μπορεί να πετάξει,παρόλο που είναι άλογο (έστω και με φτερά).Τους σάτυρους επειδή έχουν πόδια και ουρά τράγου,ενώ από τη μέση και πάνω έχουν τη μορφή ανθρώπου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΣαβ Απρ 02, 2011 4:03 am

Ξεχώρισα τους Σάτυρους γιατί έχουν πλάκα και γιατί είναι περίεργο να βλέπεις ένα πλάσμα μισό άνθρωπο και μισό τράγο.Τους πήγασους όχι μόνο γιατί πετάνε αλλά κι επειδή σκέφτονται σαν λογικά όντα.Ο Κέρβερος γιατί μου αρέσουν τα σκυλιά αν και τα τρία κεφάλια που έχει είναι ένα πρόβλημα.Και τέλος μου άρεσαν οι Κύκλωπες γιατί δείχνει πως δεν είναι εκ γεννετείς κακοί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hera
Κατασκηνωτής
Κατασκηνωτής
Hera


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2011
Τόπος : Empire State Building

Character sheet
Φύση: Πνευμα
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Διονύσου

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Απρ 05, 2011 10:32 am

Πηγασοι και Σατυροι!
Οι πηγασοι γιατι ειναι πανεμορφα πλασματα, που πετουν στον ουρανο! Τι αλλο δηλαδη να εχουν? bounce
Και Σατυροι λογω Γκροβερ και της ακαταπαυστης επιθυμιας του να βρουν τον Πανα. Δειχνουν τοση πιστη και τοση καλοσυνη αυτα τα πλασματα! Και λιγη αφελεια ταυτοχρονα, αλλα αυτο τους κανει τοσο ξεχωριστους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 4:55 am

Καλα...τοσο πολυ σας αρεσουν τα τραγια...? tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 12:14 pm

Έχουν την χάρη τους κι αυτά.Οι Κένταυροι μου άρεσαν επίσης διότι είναι μαχητικοί αλλά κι ταυτόχρονα στον κόσμο τους.Είναι ακαλλιέργητοι και λίγο ανόητοι το να κοπανάνε τα κεφάλια τους και να πέφτει ο ένας πάνω στον άλλο δεν είναι και πολύ έξυπνο αλλά είναι πολύ καλοί τοξοβόλοι και για αυτό τους ζηλεύω.Είναι πολύ ωραίοι!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Artemis
Κατασκηνωτής
Κατασκηνωτής
Artemis


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2011
Ηλικία : 29

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Άρη

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 12:12 pm

πηγασοι γιατι λατρευω τα αλογα!!!ειδικα τον Black Jack I love you

επισης με συναρπαζουν οι σειρηνες (δεν εχουν αναφερθει ακομα στο περσι) ειναι μαγευτικες- σαγηνευτικες αλλα και παραλληλα επικυνδυνες γυναικες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 12:53 pm

Οι Σειρηνες εχουν αναφερθει και εχουν μιας μετριας σημασιας ρολο στο δεύτερο βιβλιο... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Bibidi Bobidi Bou
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Bibidi Bobidi Bou


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2011

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Σπαθί
Θάλαμος: Απόλλωνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 2:06 am

λατρευω την ελληνικη μυθολογια και τα πειρσσοτερα μαγικα τη πλασματα!
μου αρεσουν πολυ οι νυμφες

Σπόιλερ:

και η κιρκη!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 11:34 am

εμενα μου αρεσει οπως λεει και το ονοματακι μου η καλυψο δεν εμφανιστηκε ακομα στην σειρα αλλα μου αρεσει πολυ... την συμπονω για οσα περναει αφου ειναι καταδικασμενη να ειναι μονη της αφου οσοι βρισκουν κατα λαθος το νησι της παντα φευγουν αλλα επισης μου αρεσει γιατι ειναι κατα βαση αθωα ηρεμη και καλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02, 2011 5:25 am

Ανδριαννα, γιατι ειναι καταδικασμενη να ζει μονη? Ο Οδυσσεας ποσα χρονια εκατσε εκει αν δεν κανω λαθος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Hippolyte
Κατασκηνωτής
Κατασκηνωτής
Hippolyte


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Στην Κατασκήνωση των Ημίαιμων, obviously enough ;)
Ασχολίες : Γράψιμο (αιώνια), βιβλία, μουσική, φίλοι...

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεμέτωρ - 65 εκατοστά, 2 κιλά, Ουράνιος Μπρούτζος - Ορείχαλκος, κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου
Θάλαμος: Δήμητρας

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 5:01 am

Αυτό που θέλει να πει η Ανδριάννα είναι (νομιζω) πως, όσα χρόνια και να μείνει κάποιος στο νησί της, στο τέλος θα φύγει χωρις να επιστρέψει ποτέ, αφηνωντας την πάλι μόνη.

Οι δικές μου "αδυναμιες" είναι οι ναιάδες, γιατί μπορει τον περισσοτερο καιρο να είναι ενοχλητικες, αλλά βοηθούν όταν υπάρχει ανάγκη, όπως στην Μαχη του Λαβυρινθου. Επίσης οι σάτυροι, οπου ο καθένας έχει τον πόνο του αλλα ολοι μαζι εναν κοινο σκοπο (να βρουνε τον Πάνα) και οι Μούσες. Είναι τόσο... καλλιτεχνικές . band
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia
Μάντης
Μάντης
Thalia


Αριθμός μηνυμάτων : 582
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Λεωνίδιον-Αρκαδία
Ασχολίες : Λογοτεχνία-Μουσική-Σπουδές

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεφέλη - 70 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, κατασκευασμένο από Κύκλωπες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 3:27 am

Ναι η Καλυψώς είναι ωραίος χαρακτήρας αλλά πολύ άτυχη ρε αδερφέ και φυλακισμένη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hippolyte
Κατασκηνωτής
Κατασκηνωτής
Hippolyte


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Στην Κατασκήνωση των Ημίαιμων, obviously enough ;)
Ασχολίες : Γράψιμο (αιώνια), βιβλία, μουσική, φίλοι...

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεμέτωρ - 65 εκατοστά, 2 κιλά, Ουράνιος Μπρούτζος - Ορείχαλκος, κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου
Θάλαμος: Δήμητρας

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 9:01 am

^ ναι, δίκιο έχεις. Στην πραγματικότητα, δεν έχει κανένα λόγο να είναι φυλακισμένη, η φουκαριάρα...

Κατά τ' άλλα, νωμιζω πως το αγαπημένο μου τερατάκι είναι η Χίμαιρα. Εμφανίστηκε καθόλου? 'Εχω αιώνες να διαβάσω τα βιβλία. >.<
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Poseidon
Θεός
Θεός
Poseidon


Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : In China
Ασχολίες : Searching the Perfect Romance

Character sheet
Φύση: Αθάνατος
Όπλο: Τρίαινα
Θάλαμος: Ποσειδώνα

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 1:09 pm

Eμφαβίστηκε στο πρώτο βιβλίο (μονο στο βιβλιο) με τη μανα της την Έχιδνα μεταμορφωμένες σε Τσιουάουα και χοντρομπαλού κυρία αντίστοιχα.
Βασικα, η Καλυψω ειναι εκει φυλακισμενη (το λεει στο τεταρτο βιβλιο) γιατι υποστοιρηξε τον πατερα της τον Ατλαντα στον πρώτο πόλεμο και ετσι υπομενει τη φυλακη της...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://olympicland.forumgreek.com
Hippolyte
Κατασκηνωτής
Κατασκηνωτής
Hippolyte


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Στην Κατασκήνωση των Ημίαιμων, obviously enough ;)
Ασχολίες : Γράψιμο (αιώνια), βιβλία, μουσική, φίλοι...

Character sheet
Φύση: Ημίαιμος-Κατσκηνωτής
Όπλο: Νεμέτωρ - 65 εκατοστά, 2 κιλά, Ουράνιος Μπρούτζος - Ορείχαλκος, κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου
Θάλαμος: Δήμητρας

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 2:35 am

Αααααααααααα! Ooooo Ναι, τωωωωωωωωωωώρα θυμάμαι. Κρίμα μωρέ για την Χίμαιρα, ήταν πολύ δυνατό τεράς για να πάει έτσι. Laughing Για την Καλυψώ δεν το θυμόμουν. Μου φαίνετε πως πρέπει να κάνω επανάληψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalupso
Εκπαιδευόμενος
Εκπαιδευόμενος
Kalupso


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessalonikh

Character sheet
Φύση: Ημίαιμη-Τοξότρια
Όπλο: Τόξο - Νωμεύς 80 εκατοστά, 2,5 κιλά, Ουράνιος Μπρουτζος, Λαβη από Ελεφαντόδοντο, Κατασκευασμένο από γιους του Ήφαιστου και τις τοξότριες
Θάλαμος: Αθηνάς

Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες   Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 23, 2011 8:02 am

αχα ναι η καλυψω φυλακιστηκε γιατι ειχε παρει το μερος του κρονου στην τιτανομαχια...επισης ομως μου αρεσουν και οι μουσες γιατι οντως ειναι πολυ καλλιτεχνικες και η καθε μια αντιπρωσοπευει και μια τεχνη και ακομα μου αρεσουν και οι ναιάδες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγαπημένα τέρατα, μαγικά πλάματα και θεότητες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαγικά Οπλα
» Αγαπημενά τραγούδια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Olympic Land :: ___Κατασκήνωση των Ημίαιμων :: Η Κατασκήνωση των Ημίαιμων :: Χώρος Συνεστιάσεων-
Μετάβαση σε: